Justin Bieberi Eesti fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieberi ema lükati lennujaamas pikali

Go down

Justin Bieberi ema lükati lennujaamas pikali Empty Justin Bieberi ema lükati lennujaamas pikali

Postitamine  Külaline Nelj 29 Apr 2010 - 3:31

Kanada popstaar Justin Bieber manitses oma entusiastlikke fänne, kes Uus-Meremaa lennujaamas tema ema Pattie Mallette'i pikali lükkasid.

Bieber soovitas eile fännidel ettevaalikum olla.

«Jõudsin lõpuks Uus-Meremaale. Lennujaamas oli olukord hullumeelne. Mind ei rõõmustanud, et keegi varastas mu mütsi ja lükkas mu ema pikali. No kuulge, inimesed!» kirjutas 16-aastane superstaar Twitteris.

«Ma tahan, et mul oleks võimalik fännidega kohtuda ja autogramme jagada, kuid kui te tõuklemist ei jäta, siis ihukaitsjad seda enam ei luba,» lisas ta.

Bieber naljatas seejärel, et ta on «kõige ohtlikum elukas» terves riigis ning Mallette lisas oma Twitteri lehel, et temaga on kõik korras.

Alles hiljuti jättis Austraalia politsei ära Bieberi kontserdi, sest teismeliste fännide seas puhkes massihüsteeria.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Justin Bieberi ema lükati lennujaamas pikali Empty Re: Justin Bieberi ema lükati lennujaamas pikali

Postitamine  sdfsdf Teis 28 Juun 2011 - 3:03

Mind ei rõõmustanud, et keegi varastas mu ema ja lükkas mu mütsi pikali.

sdfsdf
Külaline


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele