Justin Bieberi Eesti fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber hindab loomulikku ilu

3 posters

Go down

Justin Bieber hindab loomulikku ilu Empty Justin Bieber hindab loomulikku ilu

Postitamine  Belieber_Kaidi Laup 3 Apr 2010 - 22:43

16-aastane popstaar Justin Bieber rääkis, et talle meeldivad loomuliku välimusega
Bieberi arvates ei tohiks neiud välimuse tuunimisega üle pingutada ja võiksid vähem meiki kasutada, kirjutab Femalefirst.

«Mulle ei meeldi tüdrukud, kes end palju meigivad, sest ma ei näe nende nägu,» ütles laulja. «Mõned tüdrukud on ilusad, aga ebakindlad ja näevad meigita palju paremad välja, aga otsustavad seda suurtes kogustes kasutada.»

Noormees tunnistas ka, et enne 16-aastaseks saamist ei lubanud ema tal kohtamas käia, sest arvas, et poeg pole veel piisavalt täiskasvanulik.

«Jah, nii ta ütles. Aga ta sai aru, et ma olen suureks saamas ja nüüd ei pane ta seda pahaks. Ta ütles seda siis, kui olin noorem, aga nüüd ta teab, et käin kohtingutel,» lõpetas laulja.

allikas: http://www.elu24.ee/?id=245109
Belieber_Kaidi
Belieber_Kaidi
Admin

Postituste arv : 27
Join date : 03/04/2010
Age : 29
Asukoht : Ida-Viru

https://justinbieberestonia.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Justin Bieber hindab loomulikku ilu Empty Re: Justin Bieber hindab loomulikku ilu

Postitamine  Jamiamy Püh 4 Apr 2010 - 16:46

haha, ma lugesin ka seda kuskilt ennem, aga mingi vaatasin youtubest hiljem kus oli tehtud justini emaga intervju ja küsiti, et mis on kõigehullem tegu mis ta justinile teinud on, ja ta vastas, et siis kui ta öösel välja hiilis siis kutsus ta talle politsei ja justin ei julgenud kunagi enam välja hiilida Very Happy, ( see oli enne kui ta kuulsaks sai )

see on tõsi küll, tüdrukud meigivad vahel liiga üle. Very Happy
Jamiamy
Jamiamy

Postituste arv : 7
Join date : 04/04/2010

Tagasi üles Go down

Justin Bieber hindab loomulikku ilu Empty Re: Justin Bieber hindab loomulikku ilu

Postitamine  RustinHieber Püh 27 Märts 2011 - 4:32

Ise ta end meigib ju Very Happy:D:D:D jajaja ta ei meeldi endale Emo Very Happy

RustinHieber

Postituste arv : 13
Join date : 27/03/2011

Tagasi üles Go down

Justin Bieber hindab loomulikku ilu Empty Re: Justin Bieber hindab loomulikku ilu

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele