Justin Bieberi Eesti fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust

3 posters

Go down

Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust Empty Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust

Postitamine  Belieber_Kaidi Püh 11 Apr 2010 - 14:31

Popstaar Justin Bieber pole rahul ajakirja People kaanepildidga.


16-aastase laulja arvates näeb ta värske People'i esikaanel välja nagu hullumeelne.

«Kallis ajakiri People... Järgmine kord, kui ma tõeliselt hullult naeran, hoiatage mind, et te veel pildistate,» väljendas Bieber Twitteris pahameelt.

«Ma hindan teid jätkuvalt, kuid ma näen esikaanel välja nagu hullumeelne,» lisas noormees.

pilti saad näha siit : http://www.people.com/people/article/0,,20358634,00.html .
Belieber_Kaidi
Belieber_Kaidi
Admin

Postituste arv : 27
Join date : 03/04/2010
Age : 29
Asukoht : Ida-Viru

https://justinbieberestonia.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust Empty Re: Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust

Postitamine  M. Admin Püh 18 Apr 2010 - 16:41

Minu arust on ikka igavene kihvt pilt! Nii armas! Smile
M. Admin
M. Admin
Admin

Postituste arv : 80
Join date : 05/04/2010
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust Empty Re: Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust

Postitamine  Külaline Püh 18 Apr 2010 - 18:51

Ma arvan ka, et pole vaja piinlikust tunda:)

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust Empty Re: Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust

Postitamine  RustinHieber Püh 27 Märts 2011 - 4:40

nagu hambapasta reklaamis ... jube ... mai tea . neegritel on ainult sihukesed hambad nagu kaamel irvitab vastu.

RustinHieber

Postituste arv : 13
Join date : 27/03/2011

Tagasi üles Go down

Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust Empty Re: Justin Bieber tunneb ajakirjapildi pärast piinlikkust

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele