Justin Bieberi Eesti fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

3 posters

Go down

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära Empty Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

Postitamine  Külaline Teis 27 Apr 2010 - 2:16

Kanada popstaar Justin Bieber pidi ära jätma oma ainukese Austraalia kontserdi, sest vallandas teismeliste fännide seas massihüsteeria.

Politsei pidi vahele sekkuma, kui mitmed noored neiud rahvamassis kergemalt vigastada said, vahendab Digitalspy. Politsei teatel oli juba enne kontserti kohal 4000 fänni.

Bieber vabandas austajate ees Twitteris: «Armastan oma fänne ja olen sama pettunud kui kõik teised. Tahan oma fännidele laulda... Ma ei jäta kontserte ära... Ärkasin hommikul üles ja mulle teatati, et politsei jättis show turvakaalutlustel ära.»

Bieber esines hiljem Austraalia telesaates ning lubas riiki naasta.


Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära Empty Re: Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

Postitamine  biebskogueluks Teis 10 Mai 2011 - 4:47

mul oli pilet sinna, kahju, et ära jäi Sad
biebskogueluks
biebskogueluks

Postituste arv : 18
Join date : 08/03/2011
Age : 34
Asukoht : tartu

Tagasi üles Go down

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära Empty Re: Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

Postitamine  Bieberastic Teis 10 Mai 2011 - 4:49

biebskogueluks kirjutas:mul oli pilet sinna, kahju, et ära jäi Sad

Sa oled värdjas
Bieberastic
Bieberastic

Postituste arv : 9
Join date : 08/03/2011

Tagasi üles Go down

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära Empty Re: Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

Postitamine  Bieber4eva Teis 10 Mai 2011 - 4:52

Bieberastic kirjutas:
biebskogueluks kirjutas:mul oli pilet sinna, kahju, et ära jäi Sad

Sa oled värdjas

Miks sa nii ütled?! affraid affraid affraid affraid affraid affraid
BÄN!!!!!! cat cat monkey pig What a Face Like a Star @ heaven Question Exclamation Exclamation Arrow
Bieber4eva
Bieber4eva

Postituste arv : 9
Join date : 08/03/2011
Asukoht : Toila

Tagasi üles Go down

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära Empty Re: Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

Postitamine  biebskogueluks Teis 10 Mai 2011 - 4:54

ongi, väga kohatu on niimoodi öelda @
biebskogueluks
biebskogueluks

Postituste arv : 18
Join date : 08/03/2011
Age : 34
Asukoht : tartu

Tagasi üles Go down

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära Empty Re: Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

Postitamine  Bieberastic Teis 10 Mai 2011 - 4:56

Bieber4eva kirjutas:
Bieberastic kirjutas:
biebskogueluks kirjutas:mul oli pilet sinna, kahju, et ära jäi Sad

Sa oled värdjas

Miks sa nii ütled?! affraid affraid affraid affraid affraid affraid
BÄN!!!!!! cat cat monkey pig What a Face Like a Star @ heaven Question Exclamation Exclamation Arrow

OLIN PURJUS; VABANDUST!!!!!!!
Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes farao rendeer albino albino cherry cherry queen queen queen jocolor study geek study jocolor funny pig pig
Bieberastic
Bieberastic

Postituste arv : 9
Join date : 08/03/2011

Tagasi üles Go down

Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära Empty Re: Justin Bieber jättis hullunud fännide pärast kontserdi ära

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele